Упис у први разред

ОСНОВНА ШКОЛА „ВУК КАРАЏИЋ“ ШАБАЦ

Вас обавештава о условима уписа Вашег детета у ПРВИ РАЗРЕД основне школе школске 2018/2019. године.

Упис у први разред основне школе школске 2017/2018. године је обавезан за децу рођену у периоду од 1. марта 2011. године до 1. марта 2012. године.

Овим путем Вас обавештавамо да су Вам за упис потребна следећа документа:

• ИЗВОД ИЗ МАТИЧНЕ КЊИГЕ РОЂЕНИХ
  • ЛЕКАРСКО УВЕРЕЊЕ (које добијате након извршеног систематског прегледа Вашег детета)
  • УВЕРЕЊЕ ДА ЈЕ ДЕТЕ ПОХАЂАЛО ПРИПРЕМНИ ПРЕДШКОЛСКИ ПРОГРАМ (ово уверење можете накнадно доставити).

Упис се врши код секретара школе, сваког радног дана од 8.00 до 15.00 часова. Ако Ваше дете похађа припремни предшколски програм у оквиру наше школе, документацију за упис можете предати васпитачици Вашег детета. О термину за тестирање нашег будућег првака ћете бити накнадно обавештени.

Упис у први разред