Угледни час- пројектна настава

Дана 21. 12. 2018. године, са почетком у 11:10 учитељица Весна Петровић одржала је угледни час (пројектна настава) у одељењу III-1 са темом „То је моја Србија“. Пројекат је трајао три недеље, а циљ пројекта је да сазнамо што више о туристичким местима Србије, где бисмо могли да одемо на одмор или наставу у природи у наредном периоду. Ученици су били подељени у 5 група: Тара, Златар, Фрушка Гора, Врњачка Бања, Сокобања.

Задаци сваке групе су били исти, да што боље представе  место и да га препоруче својим друговима. Као и у сваком пројекту потребни су сарадници, а овог пута су то били родитељи.

Пројекат је успешно реализован, а ученици су користили за решавање истраживачког задатка интернет, енциклопедије, часописе...

Угледном часу присуствовали су: директор школе Драгослав Павловић, педагог Олга Тошковић, секретар Вања Василић, библиотекар Тања Ђукић, колеге и колегинице учитељи и родитељи ученика.